DLACZEGO MY?

O firmie

Dlaczego nam powierzyć
wykonanie mebli?

Pracują dla nas najlepsi projektanci mebli, aby stworzyć Twoje wymarzone meble kuchenne. Zawsze gotowi na nowe wyzwania! Doskonale doradzą co i jak należy zaprojektować, aby kuchnia była funkcjonalna, a zarazem piękna ! Wykonujemy piękne wizualizacje w programie PRO100 dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym i niezdecydowanym klientom.

Współpracujemy z najlepszymi

Zapewniamy naszym klientom najnowsze rozwiązania technologiczne firmy BLUM,GTV, PEKA, GAMET, Rejs, Sevroll, FGV, Hettich, Thermoplast, GrassHopper, Zobal, Laguna. Świadczymy również usługi w zakresie kompleksowego wyposażenia wnętrz, między innymi garderoby, szafy przesuwne, meble łazienkowe, jadalnie i salony.

Co oferujemy

Szeroki wybór blatów i frontów pozwala na stworzenie niepowtarzalnych wnętrz oraz aranżacji kuchni i przestrzeni dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Duże doświadczenie umożliwia nam projektowanie mebli ergonomicznych, praktycznych i trwałych.

Zapewniamy fachową obsługę i miłą atmosferę na każdym etapie realizacji zamówienia – od projektu, przez produkcję, aż po dostawę i montaż mebli.

serdecznie zapraszamy do współpracy

Nasi partnerzy

SKONTAKTUJ SIĘ

Kontakt

Potrzebujesz indywidualnej wyceny? Lorem ipsum dolor sem lorem ipsum dolor sem

Będzin Targ

Środa i Sobota
od 7:00 do 13:00

Studio Partnerskie “SARMAG”​

ul.Budowlanych 37
43-100 Tychy

Wolbrom Targ

Środa
od 13:00 do 18:00

NAPISZ DO NAS

Formularz kontaktowy